Email: info@singermachinery.com | Telephone: (+98 21) 77358514, 77349516

لوازم جانبی

شرکت خورشید دریای شرق لوازم جانبی مورد نیاز برای استفاده از ماشین آلات تزریق پلاستیک را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن ارائه می‌نمایند .

آسیاب

 آسیاب‌های ارائه شده توسط این شرکت عمدتاً تولید خارج از کشور هستند، شرکت خورشید دریای شرق تمامی نیازهای مشتریان را از سبک‌ترین آسیاب‌ها تا سنگین‌ترین، ارائه می نماید، بیشترین تقاضا برای این محصولات در بازار ایران مربوط به دهانه‌های ۱۸ تا ۱۰۰ سانتی متر می‌باشد و این شرکت با ارائه مشاوره‌های رایگان بهترین گزینه ها را به مشتریان گرامی ارائه می‌نماید . ‌

به منظور تضمین کیفیت و کارایی بالاتر، تیغه‌های مورد استفاده تمامی آسیاب‌ها از جنس SPK  و از نوع چکشی است، کم صدا بودن آسیاب‌ها نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که به گونه‌ای مستمر مورد توجه مدیریت بخش‌های فنی ، تولیدی و بازرگانی شرکت بوده است .

کلیه آسیاب های ارائه شده از پشتیبانی خدمات پس از فروش برخوردار می‌باشند و قطعات مورد نیاز در کمترین زمان ممکن عرضه و یا تعویض می‌گردند.

برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در زمینه آسیاب های شرکت خورشید دریای شرق به لینک ذیل مراجعه نمایید.

  • چیلر

چیلر های ارائه شده عمدتاً از نوع “هوا خنک” (Air cooled chiller) می باشند اما در صورت تقاضای مشتریان، چیلرهای نوع “آب خنک” (Water cooled chiller)نیز تامین می‌گردد.

ظرفیت خنک سازی چیلر‌ها بیشتر در بازه ۱۲۰۰۰ kcal/h تا ۱۰۰۰۰۰ kcal/h  (5تن تا ۵۰تن) قرار دارد اما با توجه به نیازهای مشتریان چیلرهای با ظرفیت خنک سازی بیشتر نیز قابل ارائه می باشد .

کمپرسورها ، فن ها ، پمپ ها و کلیه اجزای به کار گرفته شده در این چیلرها، ساخته شده در کشورهای اروپایی می‌باشند. کیفیت و تکنولوژی چیلر های عرضه شده در زمره بالاترین اقلام موجود در جهان می باشند به عنوان مثال تانک آب مورد استفاده در این چیلرها از جنس فولاد ضد زنگ است که از ویژگی سهولت در تمیز کردن برخوردار بوده، کنترل کننده دما دارای حساسیت بالا در اندازه گیری دما تا حد ±۱°C می باشد، خاصیت هشدار دهندگی در صورت هر گونه کارکرد غیر عادی در سیستم مانند overload، بالا/پایین رفتن ولتاژ دارد و عمل می‌شود.

به علاوه شرکت خورشید دریای شرق آمادگی خود را جهت طراحی سیستم های خنک کننده برای خطوط ترکیبی ماشین آلات مرتبط با تولید پلاستیک و تولیدات دیگر اعلام می‌نماید.

برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در زمینه چیلرهای شرکت خورشید دریای شرق به لینک ذیل مراجعه نمایید.

قالب

شرکت خوشید دریای شرق در تمامی شرایط برای ارائه مشاوره در زمینه تولید قالب در کلیه مراحل طرح اولیه، طراحی، ساخت در داخل و خارج از کشور آماده می‌باشد.

گازگیر

مواد پتروشیمی مورد استفاده در تولید انواع مصنوعات پلاستیک بسته به نوع مواد دارای رطوبت هستند، شرکت خورشید دریای شرق در این زمینه نیز گازگیر های مناسب (خشک کن) با ظرفیت های ۱۲ کیلوگرم تا ۱۰۰۰ کیلوگرم را عرضه می‌نماید.

گازگیر های ارائه شده توسط شرکت، رطوبت مواد پلیمری به وسیله هوای گرم را می‌گیرد و مانع از جذب رطوبت این مواد در زمان بسته بندی و حمل و نقل می‌گردد. برای جلوگیری از اشغال فضای بیشتر، گازگیر ها را می‌توان مستقیماً روی ماشین تزریق پلاستیک نصب کرد.

جنس قیف گازگیر از فولاد ضد زنگ می‌باشد و قسمت زیرین گازگیر و قیف آن به صورت مجزا طراحی شده اند و بنابراین می توان قیف گازگیر را به راحتی تمیز کرد. از دیگر ویژگی‌های گازگیر شرکت، کنترلر دما و دستگاه حفاظت دمایی می باشد.

برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در زمینه گازگیرهای شرکت خورشید دریای شرق به لینک ذیل مراجعه نمایید.

موادکش

موادکش های ارائه شده توسط شرکت در دو نوع هوائی و زمینی عرضه می گردند. قیف موادکش از جنس فولاد ضد زنگ است، موتور موادکش بسیار قوی بوده و دارای دستگاه حفاظتی می‌باشد.

از دیگر ویژگی های موادکش‌های شرکت اندازه مناسب و کم حجم، وزن سبک، وکیوم و مکش قوی و کارکرد آسان می‌باشد.

شرکت خورشید دریای شرق علاوه بر موادکش، در زمینه طراحی سیستم های تغذیه مرکزی برای خطوط مختلف تولید پلاستیک نیز فعالیت دارد.

برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در زمینه موادکش های شرکت خورشید دریای شرق به لینک ذیل مراجعه نمایید.

میکسر

میکسر های رنگ شرکت خورشید دریای شرق از نوع عمودی هستند و در اندازه های ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ کیلوئی ارائه می‌گردند.

از ویژگی های میکسر شرکت خورشید دریای شرق، سرعت بالای میکس، استفاده و نگهداری آسان می‌باشد. مخزن و پره های میکسر از جنس فولاد ضد زنگ می باشد و میکسر دارای دستگاه هشدار دهنده و ایمنی است. زمان میکس بین ۱ تا ۱۵ دقیقه قابل تنظیم بوده و مصرف انرژی در این میکسر ها بسیار کم است.

قابل ذکر است، شرکت خورشید دریای شرق در زمینه های سیستم‌های دوزینگ رنگ نیز فعال است و امکان ارائه سیستم‌های دوزینگ رنگ مختلف طبق نیاز مشتریان را دارد.

برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در زمینه موادکش‌های شرکت خورشید دریای شرق به لینک ذیل مراجعه نمایید.