شرکت خورشید دریای شرق از تاریخ ۲۶/۰۶/۹۴ تا ۲۹/۰۶/۹۴ در نمایشگاه تخصصی بین المللی پلاستیک و پلیمر مشهد حضور یافت. مشارکت در این نمایشگاه بار دیگر دیدارهای مدیران و فروشندگان شرکت خورشید دریای شرق با هموطنان استان خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی را تازه گردید. در این نمایشگاه که شرکت خورشید دریای شرق طیفی از ماشین آلات مختلف  را به نمایش گذاشته بود، هموطنان شرق کشور توانستند با مسئولین این شرکت و محصولات آن از نزدیک آشنا شوند.

بر اساس گزارش سایت www.pime.ir (وب سایت رسمی مجله صنایع پلاستیک) ، شرکت خورشید دریای شرق علاوه بر درخشش صنعتی و حرفه ای، در زمینه اجتماعی نیز با یک حرکت اثرگذار مورد تمجید بازدیدکنندگان قرار گرفت. سایت مزبور می نویسد: “…در روز دوم نمایشگاه، هرویک یاری جانیان که با نصب بنری از سال های جوانی مرحوم تاتاووس یاری جانیان در حال کار با ماشین تراشکاری، قدرشناسی خود را نسبت به پدر نشان داده بود، ترتیبی داد تا بخشی از غرفه شرکت “خورشید دریای شرق” (سینگر ماشین) در بهترین فضای ورودی سالن که هزینه زیادی هم برای آن کرده بود، در اختیار این گروه ] بچه های باران-گروهی از معلولان حرکتی شهر [قرار گیرد. ماموران نصب به سرعت دست به کار شدند و در فرصتی کوتاه  غرفه دورافتاده این گروه را به این فضای جلوی درب های ورودی و نمای اصلی غرفه این شرکت منتقل کردند. این اقدام با تلاش هرویک برای آنکه دوستانی که به غرفه اش سر می زنند، حتماً از کارهای دستی این گروه خرید کنند، آن چنان تاثیر گذار و تحسین برانگیز بود که شخصاً تصور می کنم در آن سکوت نمایشگاهی که بیشتر می توانستیم شاهد گپ و گفت مدیران غرفه ها با یکدیگر و با کارکنان خودشان باشیم، برنده اصلی نمایشگاه “مشهد پلاست” خانواده یاری جانیان بوده اند که با چنین اقدامی دل تعدادی از عزیزترین معلولان مشهد را شاد و درآمد آن ها را سکه کردند. امید که نتایج این کار خیر جبران کننده آن همه هزینه این شرکت باشد…(ساعت نیا)”

در این نمایشگاه حدود ۷۰ شرکت کننده از شرکت های تولید کننده مواد اولیه و سازنده ماشین آلات، پتروشیمی ها، انجمن ها و رسانه های صنعت پلاستیک در نمایشگاه پلاستیک و لاستیک حضور داشتند و کشور هند نیز از غرفه گذاران اصلی این نمایشگاه بود. اجرای این نمایشگاه را جناب آقای علی خاکسار به عهده داشتند.