Email: info@singermachinery.com | Telephone: (+98 21) 77358514, 77349516

ماشین های تزریق پلاستیک DH-MM و DD-MM

در راستای تامین نیاز مشتریان در صنایع مختلف، ماشین های تزریق پلاستیک دو جزئی و چند جزئی شرکت تدریک طراحی و تولید شدند. ماشین های تزریق پلاستیک دو جزئی و یا چند رنگ در دو سری DH-MM و DD-MM به بازار عرضه می گردد.

سری DH-MM، ماشین های دو صفحه ای  دو جزئی یا چند جزئی هستند که سیستم گیره آن به صورت دو صفحه ای و واحـد تزریق  آن نیز به دو صـورت مـوازی (p: parallel  type  injection  unit ) و عمــود  (L: right angle type injection unit)  طراحی شده است. این سری از ماشین ها از 880 تن تا 1920 تن تولید می شوند.

صفحه گردان این سری ماشین با سرووموتور و کنترل پروپرشنال کار می کند و از امکان استفاده از قالب هایی با وزن سنگین نیز برخوردار می باشد. هر کدام از واحد های تزریق دارای یک جک تزریق جداگانه هستند .

سری DD-MM، ماشین های سه صفحه ای دو جزئی و چند جزئی هستند که سیستم گیره آن به صورت سه صفحه ای همراه با صفحه گردان طراحی شده است، سیستم گیره این سری از ماشین ها به دو صورت n، گیره با صفحات با پهنای کمتر و b گیره با صفحات بزرگتر عرضه می شوند.

واحد تــزریق  آن نیـز  به دو صـورت مـوازی  ( p: parallel  type  injection unit )  و عمـود (L: right angle type injection unit)  طراحی شده است. این سری از ماشین ها از 120 تن تا 810 تن عرضه می گردند.

واحد تزریق این سری از ماشین ها به صورت تک جک ارائه می شود و به دلیل دارا بودن دو نوع واحد تزریق موازی و عمودی، امکان تولید مصنوعات پلاستیکی مختلف فراهم شده است.

صفحه گردان واحد گیره با قطر 650 میلیمتر تا 2200 میلیمتر و با چرخش 180 درجه ای ، به دو صورت هیدرولیکی و سرووموتور عرضه می‌شود.

سری ماشین های دو جزئی و چند جزئی بیشتر برای تولید لوازم خانگی و لوازم بهداشتی و همچنین در صنایع الکتریک/الکترونیک کاربرد دارند.


نمونه محصولات تولیدی